Олімпійські чемпіони Сумщини (онлайн-вікторина)

Спорт – це не професія, це і є саме життя…

Спортивна нива Сумщині багата на олімпійські врожаї, і студентська молодь має знати своїх кумирів та гордитися їх перемогами.
   В умовах дистанційного навчання студенти Путивльського педагогічного фахового коледжу мають змогу не тільки брати участь у заняттях з фізичної культури, а ще й у позакласних заходах  онлайн: вікторинах, конкурсах, зустрічах тощо.

З метою виховання майбутніх спортсменів на кращих прикладах олімпійських досягнень для студентів фізкультурного відділення нещодавно відбулася онлайн-вікторина «Олімпійські чемпіони Сумщини». Проведення її здійснювалось у два етапи: І – відеопрезентація-знайомство; ІІ - бліц-відповіді на запитання вікторини.
   Найкраще з цим  завданням впоралась Діана АРУТЮНЯН (4-Д) і посіла 1 місце, 2 - Кирило АНДРІЯКО (2-Д), 3 - Дарина ГУРЄЄВА (2-Є).
   Переможці були нагороджені пам’ятними грамотами та медалями.
   Пам’ятаймо ж про те, що  яскраві  спортивні особистості Сумщини – приклад для наслідування новому поколінню олімпійців, які в майбутньому гордо нестимуть прапор держави на найпрестижніших аренах світу.

Голова ЦК фізичного виховання           Віктор  ОСАДЧИЙ