mega888

Стрітбол

Напередодні свята Дня баскетболіста, яке відзначається  21 грудня, у педколеджі відбулись змагання з баскетболу 3х3 серед учнів шкіл Путивльської громади.

У змаганнях брали участь 7 команд, які були поділені на 2 підгрупи. За жребієм  у 1 підгрупі  було 4 команди, а  в  2 – 3 команди.

З першої підгрупи на перше місце вийшла команда капітана Артема Дугіна, яка, вигравши всі зустрічі,  набрала 6 очок. Друге місце зайняла команда капітана Даніла Агеєва.

У  2 підгрупі 1 місце за командою капітана  Вероніки Ковальової, 2 місце - команда капітана Олександра Берлет.
   У  півфіналі команда Артема Дугіна з рахунком 10:5 виграла у команди Олександра Берлет, а команда капітана Вероніки Ковальової  з рахунком  6:1 обіграла команду капітана Даніла Агеєва.

За 3 місце змагалися команди капітанів Даніла Агеєва та Олександра Берлет, з рахунком 6 - 1 третє місце посіла команда Даніла Агеєва.
   В фіналі команда Артема Дугіна виграла з рахунком 11:8 у капітана команди  Вероніки Ковальової і стала чемпіоном змагань.

Зі слів тренера Олександра Цвєткова на учнівському турнірі учасники продемонстрували високий рівень гри у баскетбол і довели свою готовність позмагатися зі студентами педколеджу.
   Кожна мить успіху у передачах м’яча, точного попадання в кошик приносила задоволення від гри, підвищувала майстерність і спонукало до бажання і надалі займатися улюбленим видом спорту.
   Головою фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Віктором Осадчим всі переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.
   Для учнів шкіл також  була проведена екскурсія навчальним закладом та до музею С.В. Руднєва.