Свято фізичної культури і спорту

Напередодні свята Дня фізичної культури і спорту 9 вересня на майданчику Путивльського педагогічного фахового коледжу відбулись змагання  Путивльської громади з паркового волейболу. 1 місце посіла команда педколеджу  №1, у складі якої грали Микола ОСАДЧИЙ, Віктор ОСАДЧИЙ (викладачі фізичного виховання), Максим КЛІГУНОВ, студент групи 3-Д; 2 місце  здобула команда педколеджу (студенти) у складі: Дениса АТАМАНЮКА – 3-Д, Дмитра КАРПЕНКА – 3-Д, Мирослава КОШИКА – 3-Д.

2 місце з пляжного волейболу
 (команда  № 2)

У той же день відбулись змагання з настільного тенісу, де викладач фізичного виховання Микола ОСАДЧИЙ став бронзовим призером змагань.

Також ЦК фізичного виховання взяла участь у конференції до Всеукраїнського Олімпійського уроку за участю президента НОК України Сергія БУБКИ, Міністра молоді та спорту Вадима ГУТЦІЙТА, віцепрезидента НОК України, президента Олімпійської академії України Марії БУЛАТОВОЇ.

Всі переможці були нагороджені медалями, грамотами.
   Адміністрація коледжу вітає переможців з перемогою і бажає подальших успіхів.

Керівник фізичного виховання Віктор ОСАДЧИЙ