Дослідження кар’єрного зростання випускників КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С. В. Руднєва»

Одним з основних показників рейтингу закладу освіти є якість підготовки майбутніх випускників, оскільки основним показником конкурентоспроможності на ринку праці є працевлаштування, відстеження подальшого кар’єрного шляху випускників дає змогу підтримувати з ними зв’язок, відстежувати динаміку працевлаштування, а також робити аналіз якості підготовки випускників.

КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С. В. Руднєва» щорічно здійснює моніторинг працевлаштування та подальшого навчання випускників з метою об’єктивного оцінювання якості професійної підготовки здобувачів освіти. Результати опитування допомагають покращити зміст освітньо-професійних програм та рівень підготовки педагогічних кадрів на базі нашого навчального закладу.
   Шановні випускники! Для того, щоб поділитися інформацією щодо вашого кар'єрного  зростання, а також запропонувати шляхи вдосконалення освітніх послуг пропонуємо заповнити анкету за посиланням: