ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ

Викладач фізики і астрономії Олена Курченко взяла участь у плановому  онлайн-засіданні обласного методичного об’єднання викладачів фізики і астрономії, що відбулося  на базі Машинобудівного  фахового коледжу Сумського державного університету.
   Учасники онлайн-зустрічі  обмінялися досвідом  щодо особливостей  організації освітнього  процесу в закладі фахової передвищої освіти, використання дистанційної та змішаної форм навчання під час викладання фізики та астрономії.
   Свої надбання щодо  організації та проведення занять з фізики  і астрономії презентувала   Людмила Гречихіна, викладач Сумського фахового коледжу НУХТ.  Вона виступила з доповіддю  «Організація дистанційної підтримки викладання фізики і астрономії та дистанційного навчання».
   Практичний психолог МФК СумДУ  Яна Коломієць надала рекомендації, які сприяють  збереженню психоемоційної рівноваги в умовах  воєнного стану та  практичні поради стосовно дій в критичних ситуаціях.
   Засідання пройшло конструктивно. Педагоги ознайомилися з актуальною та корисною інформацією.