ІНТЕРНЕТ-БЕЗПЕКА ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

14 листопада 2023 року навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проведено онлайн-семінар для соціальних педагогів «Профілактика залучення: небезпечні інтернет-групи, ігри, квести, челенджі». У його роботі взяли участь 90 соціальних педагогів закладів освіти області.
   Інформаційно-комунікаційні технології є важливим інструментом у житті дітей під час здобуття освіти, соціалізації, самореалізації. Водночас безконтрольне та безвідповідальне їх використання містить ризики для здоров’я, розвитку та благополуччя дітей, зокрема залучення їх до небезпечних груп, ігор, челенджів.
   Соціальний педагог коледжу Ірина ПОДШИВАЙЛОВА розкрила зміст роботи соціального педагога щодо профілактики залучення студентів до небезпечних інтернет-груп, квестів, челенджів у освітньому закладі.