ПРОФСПІЛКА ЯК СУБ'ЄКТ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА НА СТОРОНІ ПРАЦІВНИКІВ

На завершення року відбулися збори первинної профспілкової організації викладачів та співробітників  коледжу.
   Згідно з Порядком денним директор Світлана КОВАЛЬОВА підвела підсумки роботи закладу за 2023 рік. Головний бухгалтер Тетяна ЧУРІКОВА доповіла про фінансові показники за 2023 рік та довела до відома членів первинки перспективи на 2024 рік.
   Під час зустрічі Голова профспілкового комітету Тетяна МИРОНЕНКО здійснила детальний звіт діяльності органу упродовж року та окреслила перспективи роботи в 2024 році.

Члени Профспілки коледжу визнали роботу комітету задовільною.
   З третього питання члени зібрання прийняли рішення про внесення змін до Колективного договору, який було укладено між адміністрацією коледжу та профспілковим комітетом на 2023/2026 роки.