ЗАНУРЕННЯ В ЧАРІВНИЙ СВІТ ПСИХОЛОГІЇ

В усі часи люди замислювались над тим, як пізнати та знайти себе. Але щоб пізнати світ, нам треба спочатку пізнати себе. Це посилання і є лейтмотивом занять психологічного гуртка «Пізнай себе», метою якого є вивчення та пізнання свого «Я» через чарівний світ психології.
   На плановому засіданні гуртківці з зацікавленістю згадали і відновили в пам’яті знання з теми «Темперамент», підготували відеопрезентації, ознайомились з численними теоріями темпераменту: гуморальною, конституційною, власне науковою.
   За допомогою психологічних методик та тестів здобувачі освіти переконались, що у кожного з них свій тип темпераменту.

Оскільки члени гуртка наразі проходять практику «Пробні уроки та заняття», їм було запропоновано відеопрезентацію «Корисні підказки», яка стане в пригоді при формуванні здоров’язберігаючої компетентності молодших школярів.
   На завершення заняття було проведено психологічну вікторину, що дозволило оцінити студентам свій рівень знань з психології.