УКРАЇНО, ТВОЯ СИЛА В ЄДНОСТІ

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Споконвічною мрією українців було об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави.
   Ми, коледжанська спільнота Путивльського педагогічного фахового коледжу, пишаємося що наша Батьківщина – Україна, земля, дорога та мила серцю кожного з нас. Не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не усвідомлюєш свого коріння та не знаєш історії свого народу.
   Ми впевнені, що саме в єднанні наша сила і міць! І свідченням цього є наша активна позиція, яку сьогодні демонструємо, долучившись до патріотичного флешмобу «Україно, твоя сила в Єдності» до Дня єднання України.
   Кожного дня дякуємо всім воїнам, які захищають нас від ворога та боронять Україну. А перед тими, хто віддав своє життя за Батьківщину, схиляємо голови.
   Ми всі хочемо жити щасливо, а щастя любить сильних. Ми ніколи не вміли здаватися й не збираємося цьому вчитись!

З Днем єднання, Україно!

Студентська профспілка