ДВА РОКИ НЕЗЛАМНОСТІ, СИЛИ ТА ВИТРИМКИ!

У лютому 2014 року росія розв’язала війну проти України, а 24 лютого 2022-го розпочала повномасштабне вторгнення у нашу країну. Кремль планував знищити українську державу та ідентичність. Але ЗСУ — міцніші за сталь: вони дали ворогу відсіч, й вони продовжують захищати нас.
   Хронологію подій, запеклий спротив та безсумнівну віру у перемогу, яка не залишала ні на хвилину всіх нас, згадували студенти коледжу на занятті гуртка "Історичний хаб".
   Безумовно, це був надскладний шлях завдовжки в два роки. Ми, українці, плакали й переживали втрати, боролись і гострим гумором підбадьорювали себе. Ми вистояли!
   Попереду багато боротьби, але ми точно знаємо, що вийдемо з неї переможцями, бо здобули найголовніше – національну єдність заради спільної мети, незламність і віру в Україну та мужніх героїв, що боронять її кордони. Ми викарбували свій, український генетичний код, який не під силу нікому зламати.

Воюємо!
Працюємо!