ЖИВИЙ У ПРАВДІ ВІКОВІЙ

Як факел палаючі.
До правди людської
І честі благаючі…
   Шевченко – наш. Він – для усіх століть. Вже більше століття черпаємо мудрість віків із Шевченкового Кобзаря. Здобувачі освіти Путивльського педагогічного фахового коледжу вшановують пам’ять генія української нації, плекаючи його слово.
  23 лютого у Путивльському будинку культури в онлайн-форматі відбувся  щорічний районний конкурс читців, присвячений Тарасові Шевченку. За результатами конкурсу переможцями стали й наші студенти:
   Єлизавета Висоцька, студентка 3 курсу, групи «А» (керівник – Тетяна Жидкова) у номінації аматори віком 18 і старше з поезією «До Основ’яненка».
   Анна Безверха, студентка 3 курсу, групи «А» (керівник - Тетяна Бабій ) з авторською поезією «Шевченкові слова».
   Кобзареві поетичні рядки сьогодні звучать по-особливому.  Вони лунають пророче й допомагають нашим захисникам не втратити бойового духу, надихають на Перемогу:
Борітеся – поборете,
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!