ЖИВЕ ПІД СОНЦЕМ ЛЮБОВІ ШЕВЧЕНКОВА ВЕСНА

Не поет - бо це ж до болю мало,
Не трибун - бо це лиш рупор мас,
І вже менш за все - " Кобзар Тарас"
Він, ким зайняло і запалало.
Євген Маланюк
   Постать Тараса Шевченка не є однозначною. Ми вшановуємо його за великий вклад у культуру не тільки України, яку він дуже любив і так промовисто описував, а й культуру світу. Його творчість є благороднішою частиною нашої історичної спадщини.
   Іван Франко говорив про Тараса: "Він був кріпаком - і став володарем в царстві людської культури".
   Щоб ми не говорили про Кобзаря, для нас він назавжди залишиться Генієм, Людиною - Світочем, Бунтарем.
   Шевченко, якому уже виповнилося 210 років, кожного разу постає перед нами новим. Ця новизна у всьому: віршах, піснях, картинах. Літературно - музична композиція, створена студентами коледжу, розкрила Шевченка з іншого боку, він постає у сучасному світі, і пісні про нього звучать з новою силою. Кожне слово Тараса Григоровича ніби із сьогоднішнього дня. Читайте його твори. Вони допоможуть осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості.