ЖІНКА-НАУКОВЕЦЬ – ДИВНО, ЗУХВАЛО ЧИ ПРИРОДНО?

Сучасна українська освіта — не місце для упереджень і стереотипів. Освітній проект "На Урок" підготував цікавий та змістовний конкурс із нагоди Міжнародного дня жінок та дівчат у науці.
   Виконуючи завдання конкурсу, студенти та студентки дізналися про видатні наукові відкриття, зроблені жінками, та з'ясували, чому гендерні стереотипи шкодять як розвиткові науки, так і всього суспільства загалом.
   Завжди приємно, гордо і хвилююче отримувати нагороди за свої досягнення.

Отже, вітаємо переможців!

Диплом І ступеня - Софія Білоцерковська, Іван Бурнаков, Ада Бондар, Данііл Машковський (1 курс, група "А"), Мадіна Ікромова, Анастасія Миненко (1 курс, група "Є"), Єлизавета Висоцька, Оксана Стрельнікова, Вікторія Лазуткіна, Анна Тимощенко (3 курс, група "А").

Диплом ІІ ступеня- Дмитро Бєланов, Діана Федан, Альона Каркаус (1 курс, група "А").
   Диплом ІІІ ступеня- Софія Голубкова (3 курс, група "А"), Тетяна Загребельна (1 курс, група "А").
   До участі у конкурсі студентів залучила викладач Тетяна Назаренко.
   З позитивними емоціями крокуємо здобувати нові знання, чекаємо на нові конкурси та нові перемоги. А головне, віримо у перемогу України!

Голова ЦК соціально-економічних та мистецьких дисциплін Тетяна НАЗАРЕНКО