ОЗНАЙОМЛЕНИЙ-ОЗБРОЄНИЙ

25 вітня у Путивльському педагогічному фаховому коледжі було організовано день цивільного захисту. Розпочався він традиційно хвилиною мовчання на честь загиблих захисників і захисниць. Для здобувачів освіти класними керівниками проведені виховні години: "Правила поводження при обстрілах" (1 курси), "Небезпека отруєння хімічними речовинами" (3 курси), "Вибухонебезпечні предмети, замасковані під побутові" (4 курси).
   Учасники освітнього процесу мали змогу поспілкуватися з військовими ЗСУ, які ознайомили з небезпечними ситуаціями в умовах військової агресії РФ в Україні. Розповідь була змістовною, цікавою, але водночас, і застережливою. Присутні дізналися про різні види мін, їх смертельну небезпеку, способи їх знешкодження. Адже мінна безпека - нагальна проблема сьогодення.

Сигнал "Повітряна тривога" перервав спілкування. Проте розвідники продовжили заняття в укритті, продемонструвавши  зброю наших військових. Студенти з захопленням вчилися розбирати та збирати автомати, тренувалися у наданні домедичної допомоги під керівництвом військового спеціаліста у сфері медицини, медичної сестри коледжу та викладачів захисту  України й охорони праці.
   Такі зустрічі несуть не тільки інформаційний  характер, а й додають військового духу,  непохитної віри в Перемогу, - зазначила заступник директора з навчальної роботи Тетяна Малецька.
   Директор коледжу Світлана Ковальова подякувала  командиру військової частини А718087 окремого батальйону територіальної оборони - підполковнику Заборному П.В., головному сержанту інженерно-саперного взводу Мушку В.О., сержанту-саперу інженерного взводу Дідуху В.П., молодшому сержанту Пилипчаку І.С.,  лікарю медичного пункту - молодшому лейтенанту медичної служби Куренкову А.М. за грунтовний лекторій, надані практичні навички з тактичної медицини у надзвичайних ситуаціях, а особливо - за мужність, високий патріотизм заради миру й щасливого майбутнього нашої країни.
   Слава Україні, Героям слава!

Заступник директора з НР Тетяна МАЛЕЦЬКА