НАСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

29 серпня відбулося настановче засідання методичного об’єднання класних керівників,  яке розпочалося хвилиною мовчання в знак вшанування пам’яті полеглих захисників України.
   Завідуюча відділенням Юлія Стьопочкіна познайомила присутніх з формою навчання на найближчий період та безпековою складовою навчального процесу. Інженер з техніки безпеки Руслан Манжаров довів до відома класних керівників алгоритм дій студентів очної та дистанційної форм навчання під час сигналу «Повітряна тривога».

Основні завдання виховання в умовах воєнного стану були окреслені головою методичного об’єднання класних керівників Наталією Кислою, яка познайомила також наставників груп з основними нормативно-правовими документами щодо організації виховного процесу.
   Технології надання першої психологічної допомоги здобувачам освіти були продемонстровані практичним психологом коледжу Юлією Бараннік.
   Озброєні інформаційно та позитивно налаштовані, з вірою в нашу Перемогу, класні керівники чекають зустрічі зі студентами.