ПІДСУМКОВІ ТВОРЧІ ПОРТФОЛІО

Випуск академічної групи для її наставника – це завжди непересічна подія: пройдено значний відрізок життя разом зі студентами, вирішено безліч питань, здійснено повсякденну допомогу в організації, моніторингу, підвищенні результатів навчання, вихованні студентів.
   Підсумкове засідання методичної комісії класних керівників коледжу відбулося у формі презентації портфоліо випускних груп їх наставниками. В створених проєктах класні керівники узагальнили навчально-виховне життя своїх груп, студенти поділилися враженнями від навчання в коледжі, висловили слова вдячності адміністрації, викладачам, класним керівникам.
   Творчо створені портфоліо будуть нагадувати випускникам та викладачам про студентські роки груп, безліч спільних заходів, аудиторні та онлайн-заняття.