Збройні сили України – слава, гордість, міць країни

Збройні сили України -
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!
Щира шана і подяка
Хлопцям, молодим солдатам,
Що строкову службу чесно
Сприйняли, як борг почесний

6 грудня - День Збройних Сил України, загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців, яке давно заслужило всенародну повагу і шану.
   Цей день присвячено всім українським воякам, які служать або раніше служили в українській армії. Саме на армію згідно з Конституцією України  покладаються завдання  оборони країни, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.
   Студенти  других курсів Педагогічного фахового коледжу долучилися до святкування, взявши участь у військово – патріотичній  вікторині.
   Зі святом, Днем Збройних Сил України! Зичимо міцного здоров’я, наснаги, впевненості у завтрашньому дні і любові до рідної Батьківщині. Батьківщина у нас одна – єдина, це Україна!!!