РЕВОЛЮЦІЙНІ ХРОНІКИ: ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
   Студенти та викладачі коледжу доєднались до заходів присвячених 10 річниці початку Революції Гідності. Здобувачі освіти перших курсів разом з викладачем Стьопочкіною Ю. О. здійснили історичний екскурс «Революційні хроніки: вільні творять майбутнє», учасники заходу пригадали доленосні події в історії сучасної України, вшанували патріотизм та мужність громадян, які виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.
   Ми завжди пам’ятатимемо подвиг Героїв Майдану, адже тільки завдяки їм ми вільні творити майбутнє у нашій незламній країні!
Слава Україні!
Героям Слава!