ОРЛИЦЯ ГІР ЗЕЛЕНИХ БУКОВИНИ

27 листопада 2023 року виповнилося 160 років з дня народження відомої української письменниці - феміністки, громадської діячки Ольги Юліанівни Кобилянської.
   Педагогічна спільнота та студентство нашого навчального закладу активно долучилися до святкування.
   Викладачем ЦК гуманітарних дисциплін (українська мова і література) Світланою Пилипенко було проведено літературний калейдоскоп "Присвяти Ользі Кобилянській". Усі учасники заходу перейнялися творчістю "пишної троянди в саду української літератури".
   З вуст студентів лунали вірші, присвячені письменниці, слухачі поринули у ту атмосферу, в якій жила Ольга Юліанівна. Цікаво та доступно, з використанням слайдів та під музичний супровід пройшло знайомство з творчістю Ольги Кобилянської.
   Багато хто з українських поетів присвятив "гірській орлиці" свої вірші.
   Так у 1940 році Павло Тичина написав:
   І ти, найкраща жінко, героїчна.
   Прекрасна Ольго! Духа не вгаси
   Як не вгасала ти ніколи! Стрічная
   Тобі любов од вас!
   Ти воскреси нам діяння народу: одвічная
   ти ж наша сила славна, бо єси!
   Долучайтесь до вивчення творчості письменників української літератури, адже їх твори-це шедеври, унікальність яких доведена нашою любов'ю і шаною.

Викладач української літератури Світлана Пилипенко