ВІТАЄМО З НАГОРОДОЮ

Напередодні нового 2024/2025 навчального року в місті Суми відбулася обласна серпнева конференція педагогічних працівників «Сумщина незламна: освітні трансформації».
   Освітяни з різних  навчальних закладів Сумської області  зібралися разом, щоб узагальнити досягнення минулого 2023/2024 н.р., обговорити освітні пріоритети на 2024/2025 навчальний рік, результати НМТ, питання подолання освітніх втрат, організацію національно-патріотичного виховання здобувачів освіти.
   Серед учасників зібрання - представники нашого навчального закладу -  директор коледжу Світлана Ковальова та викладач української мови та літератури Тетяна Жидкова.
   Головна увага зверталася на нові завдання та виклики у новому навчальному році, організацію якісної освіти, її трансформацію на всіх ланках - від дошкільної до вищої, та виконанні заходів безпеки під час їх  планування й роботи.

Володимир Артюх, голова сумської обласної державної адміністрації, подякував освітянам  за самовіддану працю  у найважчий для нашої країни час, кращі педагоги області були відзначені нагородами. Викладач  Путивльського педагогічного фахового коледжу Тетяна Жидкова нагороджена Подякою Голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка.
   Вітаємо нашу колегу, зичимо миру, здоров’я,  добробуту,  подальших творчих успіхів на освітянській ниві!