mega888

Останні події

ЗОЛОТО, СРІБЛО І БРОНЗА – НАШІ!

Здобувачі освіти КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С.В. Руднєва» продовжують радувати своїми перемогами!
   5-6 жовтня 2024 року в місті Ромни відбувся чемпіонат Сумської області з боксу, в якому брали участь 110 найкращих спортсменів з Конотопа, Сум (5 команд), Охтирки (2 команди), Тростянця (2 команди), Боромлі, Шостки, Глухова, Бурині, Путивля. Команда боксерського клубу «Удар» під керівництвом тренера Вячеслава Філіпенка взяла активну участь у боксерському турнірі. Студенти коледжу показали гарні результати.
   Студентка 1 курсу, групи «Д» Сніжана Синєока (вагова категорія 54 кг) у фінальному поєдинку впевнено перемогла суперницю з м. Суми достроково і завоювала золоту медаль. Данило Грінченко, студент 1 курсу, групи «А» (вагова категорія 81 кг) у складному поєдинку завоював бронзову медаль.