ВІДКРИТИЙ ТУРНІР ЗІ СТРІТБОЛУ

22 жовтня в КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С.В. Руднєва» відбувся відкритий турнір зі стрітболу, в якому взяли участь команди юнаків та дівчат міста.
   Перед початком змагань серед учасників був проведений конкурс  «Кращий снайпер», у якому 1 місце зайняв Олександр Прохоров, 2 місце - Михайло Прохоров (мистецький ліцей), 3 місце зайняла Анастасія Новикова (ліцей № 2).
   Турнір пройшов у трьох вікових категоріях.
   Перша категорія зібрала учасників з 3 по 6 класи, де хлопці та дівчата грали в змішаному форматі.

І місце – команда мистецького ліцею
ІІ місце – команда ліцею № 2

Друга категорія охопила учнів 7-11 класів серед юнаків.
І місце – команда ліцею № 1
ІІ місце – команда ліцею № 2
ІІІ місце – команда професійного ліцею
   Третя категорія була призначена для дівчат 7-11 класів.
І місце – команда педагогічного коледжу
ІІІ місце – команда ліцею № 1
   Всі учасники, незважаючи на результати, отримали масу позитивних емоцій, продемонстрували свої навички, командний дух і жагу до перемоги. Турнір завершився церемонією нагородження, де кожен отримав відзнаки за свою відданість спорту. Тож вперед до нових звершень!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість молоді розвиватися. Разом до Перемоги!

Керівник фізичного виховання Віталій ФЕДОРЕНКО