Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, в’язні Сирецького концтабору, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова.
Масовий розстріл євреїв у Бабиному Яру 29–30 вересня 1941 року став символом «Голокосту від куль» і нацистської політики масового знищення людей.
Студенти нашого коледжу долучилися до вшанування пам'яті про жертв Бабиного Яру. Під час заняття гуртка "Історичний хаб" дізналися про жахливу трагедію голокосту на українській землі, розстріли мирних мешканців Путивля в роки окупації, долю ромського народу та величний подвиг Праведників народів світу. Також гуртківці відвідали віртуальну виставку «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії» та меморіальний центр Голокосту Бабин Яр.
«Дуже важливо завжди пам’ятати історію, не забувати. Тому що «Ніколи знову!» – це не порожні слова», - наголосив Президент України Володимир Зеленський, ушановуючи пам’ять жертв Бабиного Яру в минулому році.
Голова ЦК соціально-економічних та мистецьких дисциплін Тетяна НАЗАРЕНКО