ВОНИ - МАЙБУТНЄ

Щорічно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Головна мета свята - привернути увагу громадськості, урядових установ та організацій до проблем, що спрямовані на реалізацію різноманітних заходів для забезпечення добробуту дітей в світі.
   За ініціативи Путивльської міської ради та спільно з відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики у центрі міста студенти-волонтери нашого коледжу у костюмах мультяшних героїв вітали діточок зі святом повітряними кульками, солодощами та веселощами.
   Діти - це найдорожче диво, яке наповнює життя дорослих радістю й теплом.
   Ви маєте право на щасливе та безпечне дитинство, тому зичимо вам бути здоровими та щасливими кожен день!
   Нехай ваші мрії збуваються, а ваші дні будуть сповнені радістю та добром.
   Бережіть себе та один одного, і пам'ятайте, що ви - найцінніший скарб у цьому світі.