ПАРКОВИЙ ВОЛЕЙБОЛ ПРИСВЯЧЕНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОЛІМПІЙСЬКОМУ ДНЮ

23 червня на волейбольному майданчику річки Сейм відбулись змагання з паркового волейболу, присвячені Всеукраїнському Олімпійському дню.
   1 місце завоювала команда Педколедж-1 в  складі Миколи Осадчого, Олексія Шевцова (викладачі фізичного виховання), Дениса Атаманюка, Дмитра Карпенка  (студенти спеціальності Фізична культура і спорт).
   2 місце виборола команда Педколедж-2 у  складі Артема Фатеєва, В'ячеслава Шахова  (викладачі фізичного виховання), Мирослава Кошика, Костянтина Пономаренка (студенти спеціальності Фізична культура і спорт).
   3 місце - за командою Олімп в складі Миколи Геращенка, Даніїла Марковського, Богдана Кошелєва, Дмитра Красилова.
   Кращими гравцями турніру були визнані Деніс Атаманюк, В'ячеслав Шахов, Микола Геращенко.
   Головний суддя змагань Віктор Осадчий.