ПЛІЧ – О – ПЛІЧ (ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ)

Студентське самоврядування - слушна нагода виявити свої керівні та організаторські здібності.
   Вже стало доброю традицією проводити тиждень студентського самоврядування в Путивльському педагогічному фаховому коледжі імені С. В. Руднєва.
   15 листопада почесним суддею змагань, одночасно дублером керівника фізичного виховання коледжу Костянтином ПОНОМАРЕНКОМ для студентів  були проведені змагання з настільного тенісу серед юнаків.
   Набравши максимальну кількість очок, вигравши всі зустрічі 1 місце зайняв Ілля СКРИПКІН, студент 1 курсу, групи «А».
   Програвши тільки чемпіону 2 місце  виборов Данііл МАКАРЕНКО, студент 1 курсу, групи «Д».
   3 місце посів Богдан ТИЩЕНКО, студент 3 курсу, групи «А».
   Від студентського профспілкового комітету переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.
Здорова молодь – майбутнє нації.
Вперед до Перемоги!

Керівник фізичного виховання Віктор ОСАДЧИЙ