«Українське козацтво: відгомін віків»

Уже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почали відзначати ще і як День Українського козацтва. Це свято встановлено Указом Президента України від 07.08.1999 р. № 966, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення.
   В бібліотеці коледжу демонструється літературно-публіцистична виставка «Українське козацтво: відгомін віків». Увагу студентів і викладачів  привертають видання, в яких йдеться про українських гетьманів, видатних державних й політичних діячів української історії та культури, козацьке побутове життя, його історичне значення у становленні нашої держави.