Останні події

Єдиний спосіб зробити щось добре – любити те, що ти робиш.

   З таким баченням підходить до своєї роботи   викладач трудового навчання та виховує у своїх студентів керівник  гуртка «Арт – дизайн» - Новобранна Людмила Володимирівна.

   З-поміж інших видів мистецтва  дизайн є унікальним у вирішенні завдань як художнього, так і особистісного  розвитку студентської молоді, зокрема дозволяє формувати  ключові компетентності :
пізнавальні, що забезпечують ознайомлення з поняттями та знаннями, які стосуються дизайну;
- практичні, що сприяють оволодінню навичками конструювання, декоративного мистецтва, живопису в обробці різних матеріалів;
- творчі, що забезпечують формування творчих здібностей, спостережливість, відчуття кольору, художньо-образне сприйняття в засвоєнні цікавих технік дизайну;
- соціальні, що сприяють вихованню дбайливого ставлення до народних традицій, формуванню естетичного смаку, популяризації народних промислів, зацікавленості до сучасних  та зарубіжних технік дизайну.
   Робота гуртка та його вихованців завжди відображається в творчих надбаннях,  які експонуються на  постійно діючих виставках  у коледжі та місті, вони захоплюючі, милують  погляд та вражають своєю новизною. Техніки, які відтворюються на практиці, завжди  цікаві та доступні у виконанні. Серед основних технік можна відмітити «кінусайга», «string-art», «моделювання з вати», «пейп-арт», «торцювання», «вовняний живопис» та інші.

 


   Робота гуртка проводиться у вільний від навчання час, але студенти завжди знаходять вільні години для творчості, розкриваючи в собі нові здібності та красу простих речей. Дуже шкода, що цього року  гурток залишать студенти-випускники 4-Є курсу: Гниденко Софія, Валькова Юлія, Артюх Юлія, Кальченко Альбіна, Журавель Ірина, Гусєва Вікторія, вони   досягли значних висот творчості та  показали відповідальне ставлення до гурткової діяльності .
 

Ми пишаємось вами, дівчатка, і зичимо подальших життєвих успіхів.

   І нехай лейт-мотивом вашого життя стануть слова Марка Твена: «Через 20 років ви будете більше розчаровані тими речами, які ви не робили, ніж тими, які ви зробили. Тому відчальте від тихої пристані. Відчуйте попутний вітер у ваших вітрилах. Рухайтеся вперед, дійте, відкривайте!»