Останні події

Майбутнє – то лиш ваша справа, лише ваших рук і совісті, й ума!


   Коледж – це величезний Всесвіт, де викладачі і студенти перетворюють звичайну будівлю в особливий Храм, де з кожним роком одні розумнішають, інші мудрішають, всі разом стають ближчими і рідними один одному.

   Цього року книга історії коледжу поповнилася новими іменами випускників 2019 року.
 
   « … За 4 роки Путивльський педагогічний коледж став для нас домівкою, де поряд завжди були щирі друзі та мудрі викладачі. Ми разом йшли до обраної мети і сьогодні наші мрії збулися. Ми – випускники!» Тетяна Король, випускниця 4-А курсу.
 
   « … Це були кращі роки нашого життя, і ми їх провели в стінах цього  закладу.  Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось - з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше теплі моменти студентського  життя, цікаві пари добрих і благородних викладачів – все це ми не зможемо забути ніколи» - Олексій Забродін, випускник 4-Д курсу.
 
   « … Схиляємо голови в глибокій пошані перед нашими мудрими викладачами. Ви були поруч з нами щодня. Ідучи за вами, долали одну за одною сходинки до вершин науки» - Юрій Ярмоленко, випускник 4 курсу, групи «Д» .
 
   « …Ми обіцяємо, що будемо сміливими, успішними, активними, впевненими в собі. І нехай доля розкидає нас по всій території Україні, але в центрі нашого серця назавжди залишиться Путивльський педагогічний коледж імені Семена Васильовича Руднєва!» - випускниця 4-Б курсу Ганна Пашкова.

   « … Ми щиро вдячні вам, шановна адміністрація, викладачі, вихователі гуртожитку, співробітники, усім хто доклав зусиль, щоб наше перебування у коледжі було комфортним, затишним, а навчання успішним» - Даніела Кьору, випускниця 2-І курсу.
 
    « … Спасибі за те, що вірили. Спасибі за те, що підтримували. І в наш випуск порадійте за себе, що подолали такий складний шлях наставника,  і занас -  своїх дітей, які стали зовсім дорослими, але від цього нестали любити вас менше» - випускниця Наталія Мазна, 4-А курс.
 
   « … Дякуємо вам, рідні, за підтримку. Ми будемо завжди пам’ятати, що саме від нас значною мірою залежить майбутнє нашої держави, її розквіт та утвердження на європейському просторі » - випускниця 4-Б курсу Дарина Артюх.
 
   Ми впевнені, майбутнє – то лиш ваша справа, лише ваших рук і совісті, й ума, дорогі випускники!