Нове поповнення студентів-першокурсників

Святково, буденно, незвично
                        Лунає прискорений крок,
                         І срібно, і дзвінко, й заклично
                         Лунатиме перший дзвінок.

Новий навчальний рік означає відкриття осяяної і часто нелегкої дороги, дороги до знань, до нових звершень.

Студентські роки пролітають дуже швидко. Попереду  чекають приємні хвилювання, адже це студентські будні: сесії, іспити, проходження практики.  Все залежить від Вас самих, як і наскільки відповідально Ви будете ставитися до навчання. Щиро вітаємо першокурсників, бажаємо їм цікавого студентського життя, творчих злетів, успіхів у навчанні. Ласкаво просимо до дружньої студентської родини!

Вельмишановні викладачі та працівники, будьте здоровими і сильними духом, приміть з любов’ю і терпимістю наше молоде поповнення. Прихистіть, виховайте, навчіть, скеруйте на вірну життєву дорогу.

Колективу коледжу приємно відчувати гордість за наш навчальний заклад, його добре ім’я і репутацію, адже вступаючи до вузу,  молода людина переконана, що саме тут вона здобуде кваліфіковані знання і стане справжньою особистістю.
   То ж нехай завирує студентське життя...