Останні події

День Гідності та Свободи

   День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

   Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.
   З нагоди  свята в Путивльському педагогічному коледжі відбулась студентська науково-практична конференція «Україна – територія гідності та свободи» за участю студентів 4 курсу, групи «А», «Є». Свої доповіді презентували Рева Я., Кальченко Н., Пєшкова Д., Васіна С.
   Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави.
 

Горів Майдан мільйонами вогнів,
Запал принісши у серця людей.
Ми разом. Поруч. Ти тут не один.
З тобою поруч тисячі плечей,
І ще мільйон очей горять твоїм завзяттям.
Ми – українці. Діти Кобзаря. Ми сестри й браття.


   Наша коледжанська родина завжди шанує, тих хто поклав свої життя за незалежність Батьківщини. Знаменні події того часу було висвітлено для студентів 1-2 курсів під час інформування до Дня гідності та свободи.
   Ці події – нагадування всім українцям, особливо молоді, про те, якою ціною здобуто свободу та незалежність нашої держави. Вшанування патріотизму і мужності громадян, молодих людей, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, збереження та донесення об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття.
 
                                                                                                                        ПЦК соціально-економічних дисциплін.