Останні події

«Ми проти насильства!»

   Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює такі важливі дати: 25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, 1 грудня - Всесвітній  день боротьби зі СНІДом, 2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, 5 грудня - Міжнародний день волонтера, 6 грудня -  Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, 9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня - Міжнародний день прав людини.
   Дана акція в нашому коледжі стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Студенти відділення Соціальна робота є постійними учасниками благодійних акцій, тому традиційно, з метою привернення уваги всіх учасників освітнього процесу до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, фахівцями психологічної служби та студентами волонтерами проведено акцію «Біла стрічка». До уваги студентів у фоє коледжу було представлено кілька соціальних роликів та розповсюджені тематичні буклети інформаційно-роз’яснювального контенту «Листівка рівності», «Зупинимо насильство над жінками».
   В бібліотеці коледжу було оформлено тематичну інформаційну виставку «Україна – за мир. Ми проти насильства!», а також завідуюча бібліотекою Зайцева С.В. та практичний психолог Бараннік Ю.В. під час бібліоміксу «Ні насиллю над жінками!» проінформували студентів про світову статистику щодо насильства, ознайомили з країнами світу, де жінками краще не народжуватись та розповіли про існуючі в інтернет- мережі акції.