Останні події

Психолого-педагогічний консиліум «Особливості процесу адаптації студентів першокурсників»

   Проблема адаптації першокурсників широко обговорюється в системі вищої освіти, і не випадково: від успішності цього процесу багато в чому залежить подальша професійна кар'єра й особистісний розвиток майбутнього спеціаліста.

   28 листопада відбулося засідання психолого-педагогічного консиліуму на тему «Особливості процесу адаптації студентів першокурсників». У роботі консиліуму взяли участь: адміністрація коледжу, курсові керівники перших курсів, психологічна служба, викладачі предметники, медичний працівник. В ході консиліуму практичний психолог Бараннік Ю.В. презентувала результати психодіагностичного дослідження першокурсників, ознайомила педагогів з особливостями адаптації студентів до навчання в коледжі, з виявленими труднощами, назвала, на що варто звернути увагу, щоб підвищити особистісну та інтелектуальну спроможність студентів, надала рекомендації викладачам щодо ефективної організації взаємодії з першокурсниками.
   З характеристикою кожної навчальної групи ознайомили курсові керівники 1-х курсів, які  звернули увагу присутніх на особливості окремих студентів, їх соціальне становище, проаналізували стан успішності.
   Завідувачі відділень Малецька Т.В. та Манжарова І. О. підсумували всі виступи та зазначили, що успішній адаптації студентів нового набору сприятиме тісна співпраця всіх учасників освітнього процесу, застосування особистісно - зорієнтованого підходу, використання сучасних інноваційних технологій та орієнтація на майбутню професію в навчанні.