2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь

Відповідно до листа Міністерства екології та природничих ресурсів України від 11.01.2020 № 26/1.9-14.4-869 щодо відзначення 02 лютого 2020 року Всесвітнього дня водно-болотних угідь, викладачами ВКНЗСОР  «Путивльський педагогічний коледж імені С.В.Руднєва»  проведена робота щодо підвищення обізнаності студентської молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь:

Організація та проведення конкурсу на кращий екологічний постер  (викладач образотворчого мистецтва Колетник-Толстошеєва С.В.).

Випуск радіогазети до Всесвітнього дня водно-болотних угідь (Куделя Г.П., викладач природничих дисциплін).

Фотоекскурсія. Водно-болотні угіддя Путивльщини та їх мешканці (Носевич Т.О., викладач природничих дисциплін).

Круглий стіл. Водно-болотні угіддя Путивльщини та зміна клімату (Черв’яцова Л.О., викладач природничих дисциплін).

Семінар-практикум. Важливість екосистем водно-болотних угідь (Носевич Т.О., Корнієнко О.В.).

Прибирання прибережної території річки Сейм активістами військово-патріотичного клубу «Партизан».

Предметно-циклова комісія природничих дисциплін