Серпнева конференція освітян «Освітнє середовище – простір гармонійного розвитку нового покоління»

Традиційна серпнева конференція освітян області «Освітнє середовище – простір гармонійного розвитку нового покоління» цьогоріч відбулась 26 серпня 2020 року  у Державному позашкільному оздоровчому закладі санаторного типу «Ровесник».

Одним з головних завдань конференції було поглиблення зв’язку між наукою і практикою, впровадження досягнень у практичну діяльність закладів освіти. Делегація Путивльського педагогічного коледжу представила роботу навчального закладу локацією «Сучасний формат освітнього процесу педагогічного коледжу».  Учасники конференції мали можливість конструктивного обміну досвідом.