21 вересня – Міжнародний день миру!

Починаючи з 2002 року  21 вересня  за рішенням ООН, відзначається Міжнародний день миру. Це день відмови від насильства і вогню, адже у сучасному світі мир є найбільшою цінністю та мрією.

Традиційно до цього дня в навчальному закладі була проведена акція «Ми створюємо мир навколо себе!», метою якої  було привернути увагу молоді до питань збереження миру та дотримання принципів свободи, гуманності, добра і поваги, що закладені у Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир. Під час акції студенти об’єднавшись на подвір’ї коледжу,  стали учасниками квесту «Ми голосуємо за мир» тим самим виявили свою громадську позицію й побажали всім мирного неба! Студенти-волонтери спеціальності 231 Соціальна робота в рамках вивчення предмету "Теорія і практика волонтерського руху в Україні" приєдналися до загальноколеджних заходів та підготували інформаційний стенд "Ми за мир!".