Останні події

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

   У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Цей день з’явився в календарі трохи більше, ніж чверть століття тому – в 1988 році.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про толерантне ставлення до оточуючих.
   Щороку 1 грудня в коледжі проходять різнопланові заходи, що стосуються проблем ВІЛ/СНІДу. В цьому році для здобувачів освіти психологічною службою була проведена онлайн-конференція «Молодь і СНІД: серйозний погляд». Мета заходу - донести до студентської молоді достовірну інформацію про ВІЛ-інфекцію та СНІД, поглибити знання про способи передачі й профілактику захворювання. Учасники  брали участь у  вправах «Правда чи фейк?», «Безпечно чи ризиковано?», переглянули тематичний фільм «Життя на повну силу», а також  мали змогу отримати відповіді на значущі питання:
   -         Які основні умови профілактики?
   -         Хто в Україні може надати дієву допомогу?
   -         Куди звернутись за інформацією?

 


   «СНІД. Це стосується кожного»: виставка-застереження до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, створена в бібліотеці коледжу. На виставці представлені матеріали про історію виникнення СНІДу, способи зараження та прості правила безпеки.
 


   Пропонуємо пройти тест "Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?"

https://master-test.net/ru/quiz/testing/id/239011?fbclid=IwAR0QqrgMM9EQwJxe5TuTwe5NYESyDty4EEwAy8axxjheGqc45bZ1vBLQX-E

Пам’ятайте: здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах - найкращі методи профілактики СНІДу.