Останні події

Онлайн-вікторина знавців народної мудрості, прикмет «З бабусиної скрині»

   Український народ має багату культуру, джерело якої складається з цінностей, надбаних попередніми поколіннями. З давніх-давен нам передається у спадок життєва мудрість, народні звичаї, обряди, традиції.

Кожен з нас повинен усвідомити себе сам, пізнати своє етнічне коріння, знати свій народ, його історію, національну культуру, вивчати та зберігати неоціненні духовні скарби, адже Україна – це ми! І саме на нас покладена важлива місія: передати все це нашим нащадкам, щоб не перервався зв'язок поколінь та збереглася генетична пам'ять нашого народу.
   В переддень  Різдвяних свят студенти коледжу разом з викладачем Сахновим Р.В. зібралися на онлайн-вікторину знавців народної мудрості, прикмет «З бабусиної скрині». Вони згадали національні традиції – свої святині, які необхідно ретельно оберігати.
   Ми маємо усвідомити, яке багатство містить у собі наша рідна Україна, її мова і все, що пов’язане з нею: мудрі народні традиції, мелодійні пісні, казки та приказки, ремесла та обряди. Все це належить нам оберігати та передавати наступним поколінням.
   Вихованці відкривали бабусину скриню, згадували національні традиції, розповідали про найулюбленіші фольклорні жанри – перлини народної мудрості: промовляли скоромовки, колядки, щедрівки, провели аукціон приказок та прислів’їв, конкурс знавців загадок, народних прикмет. Вони систематизували вже наявні уявлення про українську традиційну культуру, продовжували цілісну систему знань і компетентностей про український етнос.

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.