Останні події

«Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки» (до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні)

   У кожної держави є  події, які назавжди викарбовуються в історії країни. Вони  змінюють хід історії та світогляд громадян. Таким став для нас, українців, Євромайдан.

 Рівно 7 років тому, 20 лютого 2014 року,   силовиками  було здійснено  масовий розстріл протестувальників з автоматичної зброї і снайперських гвинтівок. Кулі наскрізь прошивали саморобні металеві і дерев’яні щити. За три дні загинуло близько сотні протестувальників. Кожен з них заплатив за свої переконання надто високу ціну -  власне життя.
   Їх назвали «Небесною сотнею»  – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.
   До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні викладач соціально-економічних дисциплін Сахнов Р.В. провів в коледжі відеоконференцію «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки». Захід присвячений пам'яті людей, які розкрили нам очі,  змусили подивитися на життя зовсім по-іншому, своїм прикладом показали, як треба сьогодні відстоювати незалежність, любити Україну,  свій народ.
   Будьмо ж гідними великої слави героїв України, що  твердо вірили, діяли, знали: українська нація народилася тоді, коли в її обороні впала перша крапля червоної  української крові на чорну українську землю. Українська нація існуватиме  доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в її  обороні.

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.