Останні події

Софія Русова – фундатор української дошкільної освіти

   18 лютого 2021 року викладачами предметно-циклової  комісії дошкільної педагогіки, психології та окремих методик проведено науково-практичну конференцію, присвячену 165-тій річниці від дня народження С.Ф. Русової - відомої вченої, просвітительки, яка увійшла в історію педагогічної думки як визначний теоретик дошкільного виховання, а також як автор концепції національної освіти і нової школи, багатьох підручників, посібників, програм.

  ЇЇ слова «Бути справжнім педагогом – це бути справжнім реформатором  майбутнього життя України, бути апостолом Правди і Науки"» і на сьогодні є вкрай актуальними.
   В роботі конференції, яка проходила в умовах змішаного навчання з використанням дистанційних технологій у форматі онлайн та офлайн, взяли участь викладачі та студенти педагогічного коледжу, студенти Глухівського національного педагогічного університету імені О.Довженка та Сумського державного університету.
   Учасники конференції розглянули та обговорили життєвий і творчий шлях Софії Русової, її педагогічну спадщину, внесок у становлення й розвиток дошкільної освіти в Україні та впровадження  ідей національного виховання.
   Отже, вивчення педагогічної спадщини педагогів минулого пов’язане з прагненням віднайти витоки провідних наукових ідей сучасності, адже історико-педагогічні дослідження набувають статусу інноваційних і відіграють дедалі вагомішу роль у процесі реформування сучасної системи освіти.

  

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.