Онлайн-засідання ОМО викладачів іноземної мови з теми «Змішане навчання. ІТ інновації в освіті»

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань ЗФПО Сумської обласної ради 23 березня 2021 року відбулося онлайн - засідання ОМО викладачів іноземної мови з  теми «Змішане навчання. ІТ інновації в освіті», в якому прийняли участь викладачі іноземної мови Путивльського педагогічного фахового коледжу ім.С.В.Руднєва.

На засіданні розглядалися питання ІТ інновацій в освіті в умовах змішаного навчання, використання онлайн-програм та додатків при вивченні англійської мови. Викладачі стали учасниками  майстер-класу «Використання сучасних прийомів візуалізації навчального матеріалу на заняттях з англійської мови». Викладач Бєланова Ю.М. виступила з доповіддю «Сучасні європейські ресурси в умовах змішаного навчання на заняттях з англійської мови», в якій розкрила використання механізмів  реалізації концепції змішаного та дистанційного навчання  викладачами КЗСОР «Путивльського педагогічного фахового коледжу».