День фізичної культури і спорту на майданчику Путивльського педагогічного фахового коледжу

Напередодні Дня фізичної культури і спорту на майданчику Путивльського педагогічного фахового коледжу були проведені спортивні змагання з легкої атлетики, гімнастики, настільного тенісу, паркового волейболу серед студентів коледжу.

Першими розпочали легкоатлети з бігу на 60 м. Серед дівчат І місце посіла Геращенко Олександра, 2 місце - Луговцова Анна, 3 місце - Омельченко Анна. Серед юнаків 1 місце - Петренко Владислав, 2 місце -  Андрієнко Кирило, 3 місце - Мережко Дмитро.
   Другим видом було метання малого м’яча на дальність 1 місце серед дівчат виборола Попкова Анастасія з результатом 36 м., 2 місце - Остапенко Олександра з результатом 30 м., 3 місце  - Коляда Марина (25м). У юнаків 1 місце - Овсяніков Дмитро з результатом  68 м., 2 місце - Сисоєв Андрій  (62 м.), 3 місце -  Клігунов Максим  (58 м).
   У стрибках у довжину з розбігу 1 місце у дівчат зайняли Геращенко Олександра з результатом  4.02, 2 місце - Луговцова Анна ( 36.4), 3 місце - Арутюнян Діана – 3.25. У юнаків 1 місце - Чеберяка Микола - 4.92, 2 місце - Петренко Владислав – 4.90, 3 місце - Пєшков Захар – 4.86.
   У змаганнях з віджимання 1 місце - Давиденко Анна (30р.), 2 місце - Висоцька Марія (25р.), 3 місце - Луговцова Анна (25р.). У юнаків 1 місце -  Синяк Андрій (30р.), 2 місце - Вальков Дмитро (24р.), 3 місце - Маслак Сергій (23р.).
   Також в спортивному залі відбулись змагання з настільного тенісу серед дівчат: 1 місце - Кононенко Єлизавета; 2 місце - Давиденко Анна; 3 місце - Арутюнян Діана.
   У юнаків, отримавши перемогу в усіх зустрічах з рахунком 2:0, перемогу здобув  Клігунов Максим, 2 місце -  Сисоєв Андрій, 3 місце - Квіжинадзе Мерабі.
   У змаганнях з паркового волейболу 1 місце зайняла команда групи 2-Д у складі: Атаманюк Денис, Карпенко Дмитро; 2 місце  - 4-Д у складі: Чеберяка Микола, Шрамченко Владислав; 3 місце завоювала збірна шкільного, дошкільного відділень у складі Макаренко Кароліни і  Комової Дарії.
   Всі переможці отримали грамоти.

Керівник фізичного виховання         Осадчий В.І.