Останні події

Методичне об'єднання викладачів іноземних мов

   Викладачі іноземних мов Малецька Т.В., Бєланова Ю.М., Кисла Н.В. та Мироненко Т.О. 10 листопада 2021 року взяли участь в онлайн засіданні обласного методичного об’єднання з теми «Сучасні освітні технології інтенсифікації навчання іноземної мови».       Викладачі прослухали змістовну доповідь Кіншакової Ксенії, яка розповіла колегам про важливість мовного коучінгу. 

   Також велику зацікавленість викликав майстер-клас від Діани Пінчук, старшого викладача СОІППО, яка поділилася секретами тайм-менеджменту для педагогів у практико орієнтованій, інтерактивній формі, не оминувши жодного увагою та фідбеком. І на завершення до уваги викладачів була представлена доповідь колег з Сумського будівельного коледжу про сутність змішаного навчання та особливості його використання в сучасних умовах.
   Відвідавши онлайн засідання обласного методичного об’єднання, викладачі іноземних мов Малецька Т.В., Бєланова Ю.М., Кисла Н.В. та Мироненко Т.О. познайомилися з деякими сучасними трендами викладання іноземної мови в умовах диджиталізації суспільства та освіти, а також ще раз переконались в необхідності інтенсифікації та фасилітації процесу. Викладачі вдячні своїм колегам за такі інформативні доповіді.

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.