Останні події

З любов’ю, ніжністю, теплом

  День матері - міжнародне свято вшанування материнства, що засвідчує особливий вплив матерів у суспільстві. В Україні вітають матерів у другу неділю травня.
   Споконвіку до кожної жінки ставилися як до берегині родинного вогнища, яка дарує тепло всій сім'ї, народжує та виховує майбутні покоління для нації. Тож День матері - чудова можливість привітати рідненьку, побажати їй усього найкращого. Дружня родина коледжу також долучилася до цього свята та запустила в соціальних мережах фотовернісаж до Дня матері «Родинні світлини».

   

   Всім матерям бажаємо любові та шани дітей  — найкращіх на світі, добрих, розумних та успішних! Хай не заростає стежка до батьківського порогу, хай завжди приїздять діти і дарують вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і незгасаючу любов! Будьте щасливими і здоровими на радість своїм рідним! Хай буде мир і щастя на нашій рідній землі! Від усієї душі вітаємо дорогих матусь України зі святом та вклоняємося всім матерям, чиї діти стали на захист Батьківщини!

  Прийміть пісенний подарунок – українську народну пісню "Цвіте терен" від  викладача музичного мистецтва Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва Тетяни  ЯНОВСЬКОЇ.

ЦК музики
Кульорганізатор Світлана РЕДВАНСЬКА
Студентська рада 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.