МИ ЄВРОПЕЙЦІ, БО МИ УКРАЇНЦІ!

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах святкується День Європи, що свідченням миру та єдності на континенті. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року.
   18 квітня 2022 р. Президент України Володимир Зеленський передав заповнену анкету-опитувальник главі представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасу, зазначивши, що це один з етапів до вступу у ЄС  для нашої держави.

Європа нині різниться традиціями й мовами, але, об’єднана спільними цінностями, які захищає Європейський Союз, заохочує до співробітництва між народами Європи, сприяє єдності, зберігає рідні культури, а головне – забезпечує соціальну справедливість.  Студенти Путивльського педагогічного фахового  коледжу пропонують перегляд інтернет – круїзу «Європа на твоїй долоні», створений ними  до Дня Європи.

Культорганізатор Світлана РЕДВАНСЬКА
Студентська рада