Останні події

У СВІТІ ЕМОЦІЙ ТА ПОЧУТТІВ

   Кожного дня людина переживає різноманітні емоції. Війна в Україні - масштабна трагедія, яка вплинула на емоційний стан людей. Говорити про свої емоції часто буває складно та ніяково. Однак вони створюють наш досвід, що впливає на поведінку і реакції, на подальші життєві ситуації.

   У рамках декади циклової комісії дошкільної педагогіки, психології та окремих методик пройшло чергове засідання гуртка «Таємниці психології» на тему «У світі емоцій та почуттів».

   Протягом заняття студенти-гуртківці вчилися не тільки орієнтуватися у розрізненні емоцій, а й «ліпили» емоційні стани (вправа «Зліпи емоцію»), проговорювали їх, позначали кольором, отримали досвід регуляції свого емоційного стану за допомогою дихальних вправ.

   Проективна методика «Намалюй кактус»викликала не тільки позитивні емоції у здобувачів освіти, а й сприяла пізнанню себе, особливостей свого характеру, визначенню емоційного стану.

   Наприкінці заняття гуртківці отримали поради, як керувати своїми негативними емоціями в цей непростий для всіх часі як скеровувати їх в конструктивне русло.

Викладач ЦК дошкільної педагогіки, психології

Ірина ОПАНАСЕНКО
 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.