mega888

Останні події

СИМВОЛ САМОБУТНОСТІ ТА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ


   «Крило стає крилом тільки під час лету» – цей афоризм часто повторював Володимир Івасюк. За віком його політ був дуже короткий. Він прожив на цій землі лише 30 років, але встиг стати легендою. Його пісні «Червона рута», «Водограй», «Балада про мальви» стали шедеврами, здобутками української нації.

   В березні вся громадськість вшановує 74 річницю від Дня народження видатного українського композитора та поета – Володимира Івасюка, одного з основоположників української естрадної музики, автора багатьох відомих пісень та інструментальних творів. Феномен Володимира Івасюка у тому, що його творизвучатьі досьогодні, вони популярні, їх знають молоді люди, а сучасні виконавці їх переспівують.
   Студенти 4 курсу, групи «Б»  також долучились до вшанування творчого пісенного доробку видатного композитора. На занятті з музичної літератури здобувачі освіти познайомились з творчою біографією та нотними рукописами Володимира,  мали змогу почути та насолодитись його творами, як в оригіналі, так і в сучасному виконанні відомих музикантів.
   Українці завжди пам’ятатимуть легендарного композитора Володимира Івасюка, співатимуть його безсмертних пісень, які стали символом самобутності та відродження Української держави.

Викладач музики Олександр ХАНДУРІН