UNITED WE STAND/ОБ’ЄДНАНІ МИ ВИСТОЇМО

Кожного дня ми чуємо, читаємо в стрічці новин, дивимося по телебаченню про підтримку європейських країн, Сполучених Штатів Америки та інших країн світу в нашій боротьбі за заможне європейське майбутнє України. Весь цивілізований демократичний світ стоїть з нами.
   Учасники Євроклубу коледжу «World Space» зібралися в онлайн-форматі та презентували міжнародні організації та фонди, які допомагають Україні в її боротьбі проти російського агресора.
   United24, United for Ukraine, Get to Ukraine, Make it possible Ukraine – одні з багаточисельних міжнародних організацій та фондів, які всіляко допомагають Україні.
   Члени Євроклубу та його керівник виразили щиру вдячність кожному іноземному громадянинові, який робить свій внесок у колосальну  міжнародну підтримку нашій країні.
Керівник гуртка Наталія КИСЛА