ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Наші студенти - найкращі! Це знову підтвердили результати ХХІ (весняної) Інтернет-олімпіади «На Урок» з історії.
   Інтернет-олімпіади є інтелектуальними змаганнями, що проводяться щороку, з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет. Це унікальне поєднання тренду діджиталізації освіти, духу змагання та потреби у перевірці якості освіти.

Головна мета Інтернет-олімпіад «На Урок» – створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідної предметної дисципліни усіма учасниками з будь-яким рівнем знань не залежно від місця проживання. А ще це можливість для впровадження нових форм та методів пошуку обдарованих студентів та створення умов для розвитку їх здібностей. Така олімпіада має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – кожен без винятку учасник може проявити себе, виконуючи завдання в зручний для себе час.
   Учасниками олімпіади стали 17 студентів. П'ятеро увійшли до числа переможців.
   Дипломами ІІ ступеня нагороджені Софія Білоцерківська (1-А), Діана Федан (1-А), Мадіна Ікромова (1-Є).
   Дипломами ІІІ ступеня - Іван Бурнаков та Валерія Чаус (1-А).
   Інші учасники отримали сертифікати.
   Викладач Тетяна Назаренко відзначена подякою за активну участь в організації олімпіади та свідоцтвом про підготовку переможців.
   Такі результати свідчать про високий рівень мотивації та зацікавленості студентів.
   Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів в навчанні, впевненості в своїх силах та радості від досягнення нових вершин.

Голова ЦК соціально-економічних  та мистецьких дисциплін Тетяна НАЗАРЕНКО