АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ – ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП НАВЧАННЯ В КОЛЕДЖІ

Атестація здобувачів фахової передвищої освіти ─ це процедура встановлення відповідності результатів навчання вимогам освітньо-професійної програми.
   Цикл проведення кваліфікаційних іспитів тривав з 11.06.2024 р. і завершився 26.06.2024.р. для випускників спеціальностей 013 Початкова освіта, 012 Дошкільна освіта, 017 Фізична культурі і спорт.
   Кваліфікаційний іспит дозволив оцінити знання, сформованість фахових компетенцій, якими повинен володіти випускник фахової передвищої освіти навчального закладу за відповідною освітньо-професійною програмою.
   Екзаменаційна комісія  високо оцінила теоретичну підготовку здобувачів освіти, їх практичні уміння й навички та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності.
   Успішне складання іспитів – показник якості професійної підготовки спеціалістів у коледжі.
   Вітаємо випускників та бажаємо успіхів на професійній ниві!